Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2023, 14:20   #1
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
[komentarze] Deathwalkers



Hai, moi mili.

Po tym długim czasie wróciłam do "zdrowia" i czuję się lepiej, więc i mam zamiar poprowadzić te sesje dla was. One z założenioa miały być solówkami na poczatku, a po tym was złączyć na trzy rozdziały. Wszystko by pokazać timeline wampirków różny w różnych rozdziałach. Maskarada to ostatni. Mam nadzieję, że mi nie poginiecie do tego czasu.

Otworzyłam ten temat by tu ustalać ze wszystkimi na raz, później będzie dla sesji grupowych. Wiem, że prócz Wisienki (jeszcze) nie znam odpowiedzi co do kontynuacji. Jestem zaszczycona, że ciągle chcecie dać mi szansę i wznowić. Naprawdę.

GreK zacznie solówkę około września. Więc wiemy już, że będzie rozjazd w tym. Nie szkodzi. Lepiej dla mnie też.

Pytanie: czy chcielibyście bym wam fillery porobiła, czy będziecie czekać na innych?

 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem