Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2023, 09:59   #2181
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

No i jest odpis. Sam jestem ciekaw jakie działania podejmiecie.

BTW. Arwyn miała strasznie kiepskie rzuty. Mitra potrzebował 2 tury, żeby ją załatwić, chociaż ona miała po 2 ataki w turze...

Z dobrych wiadomości: połowa Antigenu gryzie piach. W sensie zbrojnych.

Mamy okres wakacyjny, a ja zaczynam urlop jutro popołudniu, więc odpiszcie kiedy chcecie. Myślę, że walka zakończona, trzeba byłoby teraz negocjować warunki pokojowe. No chyba, że Spoon spróbuje sił z Bogiem-Słońcem

(Arwyn miała 11 kości na ataku w Mitrę, a zadała mu najwięcej 3 obrażeń... On jej władował 8 pierwszym atakiem i 7 drugim... przy drugim ataku skorzystałem z tabeli dodatkowych efektów ciężkich obrażeń i do 7 rzuciłem k10. Padło 7. 7+7 to 14, a tabela mówi: "13+ = death or torpor")
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline