Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2023, 07:19   #2189
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jasne.

Wisienki, jakbyś dokładnie opisała co chcesz osiągnąć, to zedytujemy.

Miej na uwadze, że:

Arwyn rzuci się na Mitrę, a on skupi się całkowicie na niej.

Ludzie Chun Hei zajełi się Antigenem, których Arwyn "wypędziła" z pola działania Majestatu Mitry. Sama odparła jego działanie, ale nie mogłaby opierać się długo.

Ludzie Jeana mogą zrobić kilka rzecz w mojej ocenie:

1) Rzucić się na Mitrę (wtedy część wpadnie w jego majestat, a część nie) i zaczną walczyć miedzy sobą.

2) Pomóc Chun Hei, wtedy Antigen zniknie szybciej, a w Chun Hei i Jean rzucą się na Mitrę. Wtedy mamy akcję jak w punkcie 1.

3) Ostrzelanie Mitry z dystansu zdaje się mieć nieco sensu, bo dłużej będą się opierać jego Majestatowi, ale... i tak będą czekać, aż Arwyn wyjdzie z pola ostrzału.


Żebyście mieli świadomość: Arwyn wpadła w Torpor, nie zginęła. Wiecie to, bo jej ciało się nie rozpadło.

Podobnie w Torporze są Yusuf, Uta, Qwerty i przebita kołkiem sabatniczka.

I tak szczerze Wisienki, Mitra pokazał swoją dominację. W zasadzie w tej chwili i w tej formie nie widzę możliwości jego siłowego zatrzymania [w tajemnicy dodam, że Antigen miałby środki, ale jego moc ich totalnie zaskoczyła i helikoptery nie są wyposażone w broń przeciwpancerną], ale jest to świetny moment dla Cath. Bo teraz, gdy kurz po bitwie opada przychodzi czas na politykę i negocjacje.

Macie Camdena, którego kocha.
Macie też za sobą polityczne wsparcie Camarilii.

A ludzie Jeana zabezpieczający negocjacje przeżyją dłużej, niż ruszający do ataku wspólnie z Arwyn. A i u Parr będzie lepiej widziane zachowanie przy życiu jej żołnierzy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline