Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2023, 09:11   #1
Vertis
 
Vertis's Avatar
 
Reputacja: 1 Vertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputacjęVertis ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Obecność

Cześć wszystkim!

Raz jeszcze dziękuję za zgłoszenia i mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić aż do samego fabularnego końca przygody

Na początek zbiór zasad, które będą panować na sesji, żeby nam się wszystkim przyjemnie grało.

A więc:
  • piszecie w trzeciej osobie liczby pojedynczej, w czasie przeszłym z zachowaniem zasad pisowni języka polskiego,
  • dialogi od myślnika i kursywą, myśli w cudzysłowie. Nic nie pogrubiamy i nie kolorujemy. Można wyboldować imię postaci gracza, do której kierujemy zapytanie czy coś mówimy,
  • tempo gry to 5 dni dla graczy, 2 dla mnie, przez co sesja nie powinna trwać dłużej, niż pół roku (może nawet krócej), istnieje również opcja, że jeśli Wy wcześniej zakończycie turę (będę mieć komplet odpisów), dostaniecie kolejnego posta szybciej,
  • dwie nieusprawiedliwione nieobecności oznaczają dla gracza koniec gry, a dla postaci brutalną śmierć, dlatego warto zgłaszać absencje,
  • nie używamy google doca, czy innych takich narzędzi. Dialogi rozgrywacie sobie we własnym zakresie, pytania do NPC-ów zamieszczacie w swoim poście, ja odpowiadam w kolejnym. Jednakże jeśli zdarzy się sytuacja, że wszyscy umówicie się na doca i będzie potrzebna reakcja NPC, możecie liczyć na mój udział. Postarajmy się jednak grać na forum,
  • mechanika będzie używana, walki rozgrywać będziemy na docu, przy wsparciu przygotowywanych przeze mnie mapek taktycznych. Przy okazji walki na odpowiedź w docu będę czekać 24h, jeśli gracz z jakichś względów nie odpiszę, podejmę najlepszą możliwą decyzję za jego postać,
  • nie sądzę, by były jakieś problemy z zachowaniem, ale na wszelki wypadek przypomnę, że dyskutujemy z zachowaniem kultury osobistej, nie kłócimy się, ani nie przenosimy konfliktów na linii postać-postać na płaszczyznę gracz-gracz/mg. Jeśli ktoś będzie zachowywał się nieodpowiednio, zostanie przeze mnie raz upomniany. Jeżeli sytuacja się powtórzy, zakończy zabawę i dostanie bana na kolejne moje sesje,
  • jeśli czegoś brakuje w moim odpisie - pytajcie. Pisząc mogę coś nieświadomie przeoczyć, choć będę starał się Wam jeszcze nakreślić sytuację w komentarzach,
  • tak samo jeśli chodzi o mechanikę. Nie jestem jej mistrzem, będę się wciąż uczył w czasie gry, więc gdybym gdzieś walnął jakiegoś babola, to dawajcie znać

Główny post przygody pojawi się pewnie jutro. Sam również przygotuję Wam awatarki do panelu.

W razie pytań, śmiało.
 
Vertis jest offline