Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2023, 05:12   #10
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Niestety Szelma poinformowała mnie na PW o nagłych problemach osobistych, w związku z czym nie da rady uczestniczyć w przygodzie. Powodzenia i trzymaj się, cokolwiek Cię tam zastało!
Wielka szkoda, miałem nadzieję pograć z Szelmą właśnie. Może spotkamy się jeszcze w innej przygodzie.

Cytat:
W takim składzie powinniśmy dać radę przejść scenariusz, chyba że gdzieś po drodze zdarzy się TPK, bo jak pisalem, walki w PF2 są ponoć trudne i nastawione na współpracę taktyczną drużyny. Zresztą, chyba Santorine może to potwierdzić,
Zależy, jakie walki Ale tak, zgadzam się, PF2 jest zdecydowanie bardziej drużynową grą niż jego poprzednik. Sądzę jednak, że w składzie, jaki mamy, powinno pójść w miarę gładko

Cytat:
Co do transparentnej mechaniki postaci, to mam mieszane uczucia. Bohaterowie pracują ze sobą po raz pierwszy, moim zdaniem powinno to wszystko wyjść w praniu albo przy jakiejś rozmowie o tym, co kto potrafi.
No to ja powiem, w czym Grakka jest dobry i co może zrobić zrobić podczas walki, bo ta wiedza prawdopodobnie się Wam przyda:
  • ma wyjątkowo dobry Athletics, więc przede wszystkim będzie próbował zrobić Trip dla Fightera i innych (ponieważ Prone sprawia, że postać z tym statusem ma -2 do AC)
  • ma dobry, ale gorszy od Athletics Stealth, więc potencjalnie może się skradać
  • wreszcie, ma Battle Medicine. Ponieważ narzędzia lecznicze ubrał i będzie zawsze miał wolną łapę, on może leczyć podczas walki. Przyda się, skoro nie ma kapłana

Poza tym sporo innych umiejętności jak na rogue o tym poziomie. Nie są najlepsze, ale jest w nich przynajmniej kompetentny.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 02-08-2023 o 06:00.
Santorine jest offline