Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2023, 23:39   #13
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To może ja zacznę od tego, że jest to moja pierwsza postać w tym systemie... wojownik.

Jak większość z Was specjalizuje się w atletyce (oby w tej sesji było sporo zagadek opartych o przesunięcie ciężkich kamieni przywalających drzwi!)

Chodzi do szkoły magii... więc zna dwa cantripy (z dedykacji magusa)

Umie obsługiwać magiczne przedmioty (różdżki i takie tam po zdanym teście Arcane/Religion/Nature/Ocult - w zależności od przedmiotu, nawet, jeżeli jego klasa normalnie by mu na to nie pozwalała) Wziałem to, bo wydaje mi się, że wojownik nigdy niczego takiego nie może się nauczyć, a tu o...

Należy do szlachty herbowej, co niby może ułatwić pewne kwestie społeczne... chociaż nie specjalizuje się w kwestiach społecznych.

W walce polegam na tarczy i jakimś mieczu. Tarcza ma to, że jeżeli nią blokuję cios, to mogę przeciwnika otumanić (flat-footed zdaje się to ma nazwę), albo odepchnąć... niestety wybiera MG. I to chyba tyle. Jako, że to mój pierwszy PF2, to nie wiem czy postaci nie skopałem i jak będzie się sprawdzać w praktyce.

W internecie pisali, że wojownik powinien mieć inteligencje w granicach 8-10, a mój ma 16...


A poza tym, to od soboty wyjeżdżam w góry i nie odpiszę w następnej kolejce. Postaram się wrzucić deklarację co do działań w komentarze.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline