Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2023, 13:06   #14
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
W internecie pisali, że wojownik powinien mieć inteligencje w granicach 8-10, a mój ma 16...
16 INT? Muszę powiedzieć, że to brzmi groźnie (dla nas członków drużyny, oczywiście ). Nie lepiej by te punkty zainwestować w CON?

MG, czy są możliwe jakieś poprawki do KP jeszcze? O ile pewna nadreprezentacja atrybutu siły w teamie nie jest aż takim dużym problemem (na ten moment), to jednak wojownik z takimi statystykami może nie działać dobrze. To tylko moja sugestia, ale jeśli MG chce grać dokładnie wg przygody, to spodziewałbym się sporych utrudnień dla Tarica. Optymalnym buildem dla wojownika z tarczą byłby raczej +4 do siły i +3 do con, reszta pewnie do wis i cha.

Oczywiście, Ty decydujesz jak grać, @Mi Raaz, ale z doświadczenia sugerowałbym zmianę atrybutów.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 04-08-2023 o 13:13.
Santorine jest offline