Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2023, 14:45   #378
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Sorry za obsuwę z postem, zaś byłam chora... coś mi się wydaje, że może mam jakieś powikłania po tym cholibnym wirusie z zeszłego roku?

Dobra, ale mniejsza z tym, ostatnie posty w sesji! Tak, ostatnie, i kończymy. Podejmujecie więc decyzje, co dalej z waszymi BG, czy zostają, czy opuszczają wioskę/dżunglę, no i w ogóle, to gdzie się wybierają? a Bloom kasę(10.000£) może przesłać gdziekolwiek na świecie, więc nie ma potrzeby odwiedzania go w Londynie. Wystarczy list wyjaśniający co i jak/telegram/whatever.

Za rzeczy jakie znaleźliście "po drodze" w dżungli, za ich sprzedanie, będzie zaś po jakieś 5000£ na głowę dodatkowo...

Żeby nie było nieporozumień, przy pisaniu przez was ostatnich pościków sesyjnych, dajcie mi tutaj już znać, ZANIM wstawicie owego posta, gdzie się wasz BG wybiera, to i może rzucę ze 2 dodatkowymi zdaniami-info, choćby przez pw, odnośnie podjętej decyzji, co będziecie właśnie mogli uwzględnić w swoich postach?

Termin na odpisy do 12.08

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline