Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2023, 19:38   #20
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Hmmm... miałem okazję grać PF2e raz.
W handbooku do Extinction Curse wydawca gorąco zachęca do tworzenia postaci cyrkowców (gracze są częścią cyrkowej trupy) i planowania postaci pod tym kątem. TPK przy pierwszym starciu (ale też same świeżaki w sumie, nikt nie używał manewrów i takich tam). MG się zarzekał że encountera nie modyfikował, wziął na żywca z podręcznika.


***

Zauważyłem że nie wziąłem class feata na 2 levelu, więc uzupełniłem o Talisman Esoterica. Podczas przygotowań mogę stworzyć ad hoc 2 talizmany common (lev na połowie mojego poziomu), które należy wykorzystać do następnej fazy przygotowania.
Widzę dwa które na pewno byłoby warto używać - owlbear claw i crystal of potency. Pierwszy aktywuje przy krycie weapon specialization, drugi daje na turę efekt rune of potency i rune of striking.

Mam medycynę wytrenowaną więc mogę leczyć poza encounterem. Healer's Toole też mam.

Mam też zachowane sporo golda z zakupów (kupiłem pancerz, zestaw uzbrojenia oraz niezbędnik awanturnika, parę drobiazgów i zostało mi xd ). Mając jakieś dodatkowe 15 golda mógłbym zakupić potency+striking weapon.

Pytanie do MG. Jak się zapatrujesz na kupowanie itemów Uncommon lub drobnych pierdół z Gear & Guns (Igniter? Przydałoby się do szybkiego puszczania rzeczy z dymem)?
No i jednak striking to 4 level sprzętu a w rekrucie była prośba by nie porywać się na rzeczy z wyższych pułapów, więc tutaj też pytanie jak się na to zapatrujesz?
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 05-08-2023 o 19:46.
Stalowy jest offline