Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2023, 08:05   #21
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
W handbooku do Extinction Curse wydawca gorąco zachęca do tworzenia postaci cyrkowców (gracze są częścią cyrkowej trupy) i planowania postaci pod tym kątem. TPK przy pierwszym starciu (ale też same świeżaki w sumie, nikt nie używał manewrów i takich tam). MG się zarzekał że encountera nie modyfikował, wziął na żywca z podręcznika.
Zauważyłem, że w przygodach paizo, bez względu na to, co jest ich tematem, zawsze jest dużo walki, więc postacie ogarniające ją mają się dobrze

Cytat:
Zauważyłem że nie wziąłem class feata na 2 levelu, więc uzupełniłem o Talisman Esoterica. Podczas przygotowań mogę stworzyć ad hoc 2 talizmany common (lev na połowie mojego poziomu), które należy wykorzystać do następnej fazy przygotowania.
Wolf Fang (https://2e.aonprd.com/Equipment.aspx?ID=239 ) też będzie tutaj dobry, bo polegamy na trip.

Cytat:
Mam też zachowane sporo golda z zakupów (kupiłem pancerz, zestaw uzbrojenia oraz niezbędnik awanturnika, parę drobiazgów i zostało mi xd ). Mając jakieś dodatkowe 15 golda mógłbym zakupić potency+striking weapon.
Ja Ci niestety nie jestem w stanie dać. Sam kupiłem sobie broń +1 zaraz z marszu.

Cytat:
No i jednak striking to 4 level sprzętu a w rekrucie była prośba by nie porywać się na rzeczy z wyższych pułapów, więc tutaj też pytanie jak się na to zapatrujesz?
Możliwe, że taką broń znajdziemy już w posiadłości Xarwina, ale broń striking zaczyna się od 3-4 właśnie. Sporo by to nam ułatwiło.

@Stalowy - jaki implement taumaturga masz?
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 06-08-2023 o 09:04.
Santorine jest offline