Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2023, 12:18   #23
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No dzieje się w sesji, a ja na wakacjach.

Nie mam dostępu do kp, bo telefon jej nie otworzy, a apka nie działa na iOS, ale cośtam pamiętam.

Siła +4,
Dex, Con +1
Int +3

Bastard sword i tarcza z dodatkową opcją Throw 10ft, z myślą o ewentualnej walce bastardem w dwóch rękach. Wtedy czar "shield" w zapasie.

Featy:
Power attack, reactive shield, aggresive block. Z general to ten toughness, żeby skompensować niską kondycję. I ze skill featów ten od używania magicznego sprzetu.

Chętnie dam się zaciągnąć na rynek i wyposażyć. Z tworzenia postaci to mi tam ze 2 sp zostały... więc te 63 monety chętnie przygarnę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline