Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2023, 17:27   #334
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2519.07.15; bkt; przedpołudnie - zmierzch

Oki, to mój pourlopowy post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do pt 08.11. Czyli jest 5,5 dób na wrzucenie posta :> Ktoś wrzuci w sb do południa to też tragedii nie będzie


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 11/13; s.draśnięty (0);
Heinrich 12/12; s.zdrowy (0); zmęczony (-5)


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 400 PZ
Heinrich 500 PZ


Stan PD


- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 10 PD za dużą scenkę w hospicjum z przeorem i pacjentami

- Otto 15 PD za dużą scenkę w ratuszu ze Straussem i strażnikami

- Otto 10 PD za chociaż chwilowe wykpienie się od strażników

- Otto 15 PD za dużą scenkę w hospicjum z przeorem i Marissą

- Otto 5 PD za deklarki na drugą połowę dnia

- Heinrich 5 PD za wrzucenie posta

- Heinrich 15 PD za dużą scenkę w Akademi z Tobiasem

- Heinrich 10 PD za próbę rozładowania napięcia w kulcie (Tobias)

- Heinrich 10 PD za inicjatywę zorganizowania spotkania tzeetchowców

- Heinrich 10 PD za rozmowę w "Mewie" z Łasicą

- Heinrich 5 PD za deklarki na drugą połowę dnia


razem:

Joachim 695 + 0= 695 PD (pomocnicy po 281 PD)
Otto 950 + 60 = 1 010 PD
Heinrich 625 + 55 = 685 PD (pomocnicy po 276 PD)


---




@Wszyscy



- Oki, to w tej turze zaczęła się druga połowa dnia (Backertag; 4/8). Więc kalendarzowo to ten sam dzień co w poprzedniej turze. Pogoda nieco się poprawiła chociaż nadal jest niezbyt przyjemnie. Pod koniec tury jest ok 8-9 dzwonu wieczorem więc jest jeszcze widno jak w dzień.


@Otto


- Otto ma trzy scenki, trzech kolejnych spotkań w trzech różnych miejscach zgodne z deklarkami z końca posta. Więc ta druga połowa dnia jest mocno chodzona.

- W tej turze bym chciał rozegrać te trzy spotkania.



@Heinrich


- Heinrich po rozstaniu z Łasicą miał czas aby przejść się do apteki Sigismundusa. Zastał go. A co dalej to już w tej turze.

- O zmierzchu (czyli na koniec tej mojej tury) Heinrich dociera do Joachima na umówione spotkanie. Podobnie jak Tobias. Ale, że to scenka z dwoma BG no to raczej powinna być rozgrywana wspólnie.



@Joachim


- No za Joachima nie ma posta. Więc w sumie nie wiadomo co porabiał pierwszą połowę dnia. Możesz to jakoś rozpisać w retrospekcji jak chcesz. Teraz na tapecie jest druga połowa dnia jaka kończy się spotkaniem u Joachima. Odwiedzają go Heinrich i Tobias zgodnie z deklarkami z poprzedniej tury. No i to scenka z dwoma BG więc dobrze by było ją rozegrać wspólnie.


---



- Chyba tyle z mojej strony. Jak coś przegapiłem czy zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem