Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2023, 14:55   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pomyślałem, że wrzucę mały opis powiązania z poprzednią sesją z tego forum i highlights tego co się dzieje na sesji może kogoś zachęci ? Cześć

Musiałem nieco zmienić Krakenowi historię, że nie znam Rosyjskiego to dałem mu półpolskie korzenie dokończyłem sobie wątki z sesji, że do schronu wpadła GRU, której konkurencyjni bossowie z Bratvy sprzedali info o Cierep wybijając wszystkich tam (Przynajmniej Grigorji nie jest pewien kto przeżył) uciekł razem z Rusłanną do bloku, bo to jedyne bezpieczne miejsce, jakie kojarzył a ona była postrzelona szrapnelem i wykrwawiała mu się na rękach bez przytomności zaklinając, żeby biegł na targ ratować dziewczyny.

Zmarła mu na rękach nim znalazł pomoc Pan Pączek sąsiad dał Krakenowi bilet w jedną stronę do Night City, pod warunkiem że nigdy nie wróci do ZSSR ani nie będzie kontaktował się z Matką, Bratwą, Mafią Ani nikim innym. Był bardzo niezadowolony, że Dziatwa zginęła i że Bratwa nie dotrzymała słowa, ale to był wypadek dlatego pozwolił Krakenowi uciec z kraju, chociaż Strojbat nie dotrzymali umowy opieki nad Cierep.

Teraz w sesji biednego Krakena wreszcie było stać na cyberskórę any pokryć oparzenia i sklonowanie oczu, ale za to uzależnił się od designer drug który działa jak Joy z gierki We Happy Few, pod wpływem którego okradł korpa z Arasaki
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem