Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2023, 10:01   #2
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Pomysł ciekawy, a ja mam niedosyt gry na takim wyższym poziomie niż lochotłuczenie, w związku z tym wstępnie wyrażam zainteresowanie.

Jeśli chodzi o koncepcję, to wydaje mi się że bardziej praktycznie będzie grać jeśli gracze będą po jednej stronie - np. książę i jego krewni, najbliżsi zausznicy jak nadworny mag/mędrzec, dowódca wojskowy etc. - tak chyba było w Grze o Tron też że gracze wspólnie Dom tworzyli.

Wersja PVP jest bardziej ambitna i pewnie będzie więcej wymagać od MG i graczy - wtedy też będzie bardziej jakby każdy grał solówkę.

Co do medium, możemy jak dla mnie w całości grać na Discordzie, Rolegate dawno nie używałem ale nie mówię z góry nie.
 
Lord Melkor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem