Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2023, 20:43   #36
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam straszny problem z wejściem na forum. Strona nie jest zabezpieczona i w ogóle nie chce się czasem ładować. Ktoś jeszcze ma taki problem?
- U mnie działa normalnie.



Cytat:
Post się gotuje, ale przez to, że strona się nie ładuje czasem idzie mi to jak po glucie. Jakby co to skrót na następną turę jakbym przez te problemy technicznie nie zdążył do 12:00
- No to trzymam kciuki. Jak ktoś wrzuci jutro z rana to też wielkiej tragedyji nie będzie



Cytat:
Kruger zostawia miecz i łańcuch (i plecak) w karczmie i zabiera Francizkę, Rosarię i Melidora do Domu Magów. Dodatkowo sugeruję aby druga grupa, Myra, Fillipo i Ramiro poszli do świątyni. Oczywiście dobrze, aby Kristof poszedł z nimi. Rzucamy dowodzenie na to czy coś?
- Wszyscy śmiałkowie są na pi x oko koleżeńskich zasadach. Czyli jak kolega - kolega z pracy. Więc chyba nie ma miejsca i okazji na rozkazywanie i zamordyzm.

- Co do decyzyjności BG to każdy decyduje za siebie. To samo jak gdzieś pójść, powiedzieć, zrobić to też każdy za siebie. Czyli obecnie czy obaj BG pójdą gdzieś razem czy osobno to każdy BG decyduje za siebie.

- Co do innych śmiałków to tam jedna czy dwie osoby no może trzy mogą pójść z BG. Ale to raczej sceny gadane się szykują to tłok raczej nie jest zalecany.

- No i ci BN-śmiałkowie są kolegami i koleżankami "z pracy" dla BG a nie ich podwładnymi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem