Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2023, 06:32   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Angry

Cytat:
Zwłaszcza, że niektóre z nich w prozie mistrza gry nazywasz per „dziwkami” albo „szalonymi”, Anonimie.
A co do Anonima jego postaci i NPCów nie mylmy postaci z osobomi które nimi grają miałem nieprzyjemność chodzić do szkoły z dzieciakami policjantów i wojskowych i to jest akurat realistyczne oni faktycznie tak mówią i tu akurat widać, że Anonim ma z tego typu osobami do czynienia na co dzień.

No to tyle ode mnie w tym temacie

[Usunęłam znaczną większość twojej wypowiedzi, z uwagi na to, że była ona nadto personalna i mocno wchodziła w prywatność drugiej osoby; kopię przesyłam Ci na PW, gdybyś po namyśle zdecydował się jednak przekazać swoje myśli osobie zainteresowanej treścią, nie całej publiczności - Nami]
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 19-08-2023 o 17:50.
Brilchan jest offline