Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2023, 18:12   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up https://www.youtube.com/watch?v=mR3jnW2kcUs

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Myślę, że to ekstremalnie w złym guście, żeby ukraść drugiemu człowiekowi sesję - zrobić remake, czy coś w tym stylu - nie pytając go wcześniej o pozwolenie.
No witaj.
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Bo koniec końców jeżeli zlepić wszystkie elementy do kupy to wypadasz śmiesznie, jak osoba, która chciałaby być dużo inteligentniejsza niż naprawdę jest.
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
usunąłem z oryginalnego wątku komentarzy spis postaci i zablokowałem dostęp publiczny do relacji między postaciami oraz rozkładu autobusa
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
korzystając z własnych materiałów, a nie z moich.
Tak tylko na marginesie wskażę, że spis relacji postaci Wiesława, Olgi i Adama to są materiały moje, Rot i Brilchana w części, w której my pisaliśmy. Twoje były nazwy i komentarze relacji piątki BN w tej tabelce. Ale jak wyżej napisałem: to się zateguje, więc problemu nie mam (za Rot i Brilchana nie wypowiadam się).
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Powodzenia i życzę miłej gry xd
W spojlerze, bo i tak dużo obrazków dałem.



ps. No dobra, ale może rzeczywiście po prostu coś ci się pomyliło, dlatego całkiem poważnie odpowiem na to zdanie:

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
poprowadzisz moją sesję lepiej ode mnie… [...] Jakbyś nie mógł zainspirować się, ale stworzyć coś własnego.
Jakbyś przeczytał temat rekrutacji, początek gry i nazwę gry to pewnie zorientowałbyś się, że ta sesja ma niewiele wspólnego z twoją. Przydałaby się tabelka relacji i wizerunki części postaci pozostałe po tamtej sesji, bo uwypuklały całkiem sporą ilość ofiar zbliżającej się katastrofy drogowej. Katastrofy, a nie wjechania na pole ziemniaków. Masa ofiar śmiertelnych, a nie zniszczone grządki. Poważne tematy. Jak cię tak bardzo boli używanie czegokolwiek co ewentualnie mógłbyś wymyśleć to zaraz zmienię i roześlę PW do graczy, żeby zwrócili uwagę na poczynione zmiany.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 12-08-2023 o 20:56.
Anonim jest offline