Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2023, 20:24   #6
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Ciekawe.
Ile czasu oczekujesz od graczy? Codziennie zdecydowanie nie mogę obiecać. Na ogół codziennie to już prędzej, chociaż wszystko zależy od tego, ile czasu to by miało być.

Sądzę, że ciekawsza byłaby opcja PVP co nie oznacza jednak, wszyscy na wszystkich. Jeżeli będzie dość graczy, to mnie osobiście ciekawsze się wydaje pomieszanie książąt, przywódców kultów i szarych eminencji.

Tak od razu przychodzą mi do głowy 2 postacie z mojej przeszłości.
Jedna to dowódca najemników, szukający szczęścia w krainie, gdzie jego usługi są wysoko cenione. Widzę dla niego szanse na stanie się siłą większą, niż niejedno królestwo - najemnicy są bowiem potrzebni wszystkim, a zastąpienie jednego księcia drugim, jeżeli sprawia kłopoty...

Druga postać to uciekający z Imperium kupiec, oskarżony o zdradę. Zakładający swoją bazę właśnie w księstwach, zajmujący się szmuglowaniem broni z imperium, zaopatrzeniem wojsk, a następnie również udzielaniem pożyczek walczącym książętom. Pragnący zbudować swoje imperium handlowe trzymające de facto w ryzach tych wszystkich pomniejszych władyków.

Ale klasyczne stworzenie księcia starającego się wykroić swój kawałek tortu również mnie nie odstrasza
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem