Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2023, 20:58   #47
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie jestem pewien jak budynek wygląda, nie masz jakiejś mapki? Na górze jest kilka prywatnych pomieszczeń dla różnych badań?
Tak czy inaczej, powiedz mi jak niezręczne było by zapytanie Nathana "gdzie jest pracownia Viniene i czy możemy tam wejść, bo musimy ją znaleźć."
Czy może wiem jako stały gość takie protokoły?
- Nie mam szkicu budynku bo nie sądziłem, że będzie potrzebny. I właściwie nadal tak sądzę

- A ogolnie to na parterze jest część dzienna czyli recepcja, biblioteka, sala spotkań, stołówka itd. A na piętrze różne pracownie i gabinety.

- Zaś Nathan powie, że milady nie ma tu swojej kwatery ani gabinetu i odwiedza ich jako mile widziany i ceniony gość. Mieszka zaś gdzieś na mieście.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem