Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2023, 19:03   #112
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Moja postać będzie miała jeszcze 3 pytania do Jahsiego podczas przemierzania lasu, możesz podać mi na nie odpowiedzi?

— Przyjacielu, powiadają, żeś keledi, trudno też nie spostrzec, że jako jedyny nosisz złote ozdoby. Musisz więc sprawować jakąś ważną funkcję w swojej społeczności. Jaką mianowicie?

— Uch, a co ci się stało w szyję? Może potrzebujesz pomocy? Wiedz, iż jestem kobietą wielu talentów, w tym również wybitną uzdrowicielką.

— Zapytam o to jeszcze twą córkę, ale co miałeś na myśli przez ciemność w elfickiej bramie?
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem