Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2023, 05:22   #113
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Poniżej odpowiedzi:

Cytat:
— Przyjacielu, powiadają, żeś keledi, trudno też nie spostrzec, że jako jedyny nosisz złote ozdoby. Musisz więc sprawować jakąś ważną funkcję w swojej społeczności. Jaką mianowicie?
- Jest to honor, tak... - rzekl Jahsi. - Jestem wybranym wojownikiem, jednym z niewielu. Jestem obrońcą moich ludzi. Taka jest moja rola.
Jahsi zamilkl. Wygladalo na to, ze rozmowa o tym, że jest keledi wprawiała go w zakłopotanie.
Cytat:
— Uch, a co ci się stało w szyję? Może potrzebujesz pomocy? Wiedz, iż jestem kobietą wielu talentów, w tym również wybitną uzdrowicielką.
- Podczas walki z charau-ka, nóż jednego z nich sięgnął mojej szyi - Jahsi uśmiechnął się nieśmiało. - Potomkowie Angazhana mają ostre klingi, a ci tutaj byli inni, niż zazwyczaj. Mieli łuski i ziali ogniem, niby smoki. Jeśli chcesz pomóc, dobrze, ale Nketiah pomoże także.
Cytat:
— Zapytam o to jeszcze twą córkę, ale co miałeś na myśli przez ciemność w elfickiej bramie?
- Ciemność - twarz Jahsi nagle nabrała powagi. - Lata temu, walczyliśmy przeciwko ciemności. Zraniliśmy ją, ale nie pokonaliśmy jej. Teraz, kiedy brama jest otwarta, znowu przebudzi się. Nketiah wie więcej.
Ponieważ drużyna dowiedziała się tego ostatniego faktu, zyskuje 20 XP (czyli macie 230 XP w tym momencie).
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 16-08-2023 o 05:45.
Santorine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem