Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 23:14   #12
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
nonickname, kilka spraw, na które nie było okazji zwrócić Ci wcześniej uwagi - Na LI nie powinno się pisać posta pod postem, po to masz opcję edycji by z niej skorzystać i wysłać jednego porządnego posta, a nie kilka kilkuzdaniowych jeden pod drugim.

Następnie, dalej pewne sprawy są dla mnie niejasne i prosiłabym o dokładniejsze wyjaśnienie. A konkretnie :

-Jak rozpatrujemy więc skilla "rzucanie" ?

-Gdzie to jest? (mowa o fragmencie mapy) -Nigdy za dobra z gegry nie byłam.

-Jeśli pójdziemy za wskazówką HALa, to wyjdziemy poza obszar mapy i nie mam wtedy najmniejszego pojęcia jak mam bez reszty mapy rozplanować ekspedycję?

-Przedmioty osobiste to jest dla mnie np. zestaw noży do rzucania. Uznasz to, bo patrząc na koneksje, zdolności i możliwości mojej postaci zabranie kilku sztuk dobrze zrobionej broni nie byłoby wielkim wyzwaniem ?

-Pytanie odnośnie dodatkowego ekwipunku: Co to za oznaczenie "x4" dotyczące zapasu wody? To jest wartość podana w litrach? Czy np. ilość baniaków 10l ?

-Acha jak jest zasilany Pipboy? I czy posiadam jakieś zapasowe baterie do niego? W końcu choćby nie wiem co , to przez 4 lata każda bateria zdąży się wyczerpać.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 23-09-2007 o 23:21. Powód: Nowe wątpliwości.
rudaad jest offline