Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 23:25   #13
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
nonickname, kilka spraw, na które nie było okazji zwrócić Ci wcześniej uwagi - Na LI nie powinno się pisać posta pod postem, po to masz opcję edycji by z niej skorzystać i wysłać jednego porządnego posta, a nie kilka kilkuzdaniowych jeden pod drugim.

Następnie, dalej pewne sprawy są dla mnie nie jasne i prosiłabym o dokładniejsze wyjaśnienie. A konkretnie :

-Jak rozpatrujemy więc skilla "rzucanie" ?

-Gdzie to jest? (mowa o fragmencie mapy) -Nigdy za dobra z gegry nie byłam.

-Jeśli pójdziemy za wskazówką HALa, to wyjdziemy poza obszar mapy i nie mam najmniejszego pojęcia jak mam bez reszty mapy rozplanować ekspedycję?

-Przedmioty osobiste to jest dla mnie np. zestaw noży do rzucania. Uznasz to, bo patrząc na koneksje, zdolności i możliwości mojej postaci zabranie kilku sztuk dobrze zrobionej broni nie byłoby wielkim wyzwaniem ?

Przepraszam najmocniej za 2 posty. Znam regulamin. Po prostu z przyzwyczajenia kliknąłem na "cytuj" w poście Judeau. Wpierw odpowiedziałem na twój, a potem na jego. Nie powtórzę już tego błędu.

Skill i przedmioty osobiste. Ok. Masz noże do rzucania. 5 sztuk starczy?

Mapa i kierunek. Miałem oczywiście na myśli zachód, a nie wschód .
Po raz kolejny sorry. Poprawiam. A to jest obszar gry z F1. Przedstawia kawałek Kalifornii. Takie zielone na wysuniętym w dół cypelku to Los Angeles.

x4 w wodzie i jedzeniu oznacza zapas na dni.

Pipboy ładuje się sam. Ma zasilacz kinetyczny. Wystarczy go nosić przy sobie, a ładuje się sam, dzięki delikatnemu kołysaniu. Ten patent pierwotnie wykorzystywano w zegarkach na rękę. Ma pipboy dodatkowe źródła zasilania. Można zasilać z gniazdka (ma miejsce na wtyczkę) i ładować akumulatory baterią słoneczną.

Aha. MYŚLI postaci piszcie Boldem.

Cieszę się, że mam tak łebskich graczy. Sporo spraw mi umknęło, ale wy pokazaliście gdzie zbłądziłem.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 23-09-2007 o 23:39.
nonickname jest offline