Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2023, 21:41   #14
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Okej, tworzę fragment odpisu opisujący tych wszystkich ludków z punktu widzenia Wiktorii Politowskiej. To fajna dziewczyna, trochę naiwna i zarozumiała, ale przynajmniej stara się być obiektywną. Wyszła mi z tego niezła kobyłka, a jeszcze nie opisałem (oczami i przemyśleniami Wiktorii) wszystkich. Nie wiem ile z tego w czasie gry przyda się, ale przynajmniej będziemy mieli jakieś punkty zaczepienia w kategorii osób podróżujących autokarem.

To tak tytułem ostrzeżenia jak pokaże się odpis (po deklaracji Rot) i zobaczycie ścianę tekstu o Wiktorii. Nie przejmujcie się. Większość z tych osób i tak zginie już niebawem. Ale nie zginą jak papierowe kukiełki, a jako nastolatkowie (i nauczyciele) widziani oczami ich koleżanki ze szkoły.

To albo jest tak gorąco, że aż musiałem stworzyć ścianę tekstu.
 
Anonim jest offline