Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2023, 05:44   #115
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Przechodzimy na doca.

Poniżej odpowiedzi na wątki postaci, które rozpoczęliście w swoich postach i do których odnoszę się tutaj. Możecie je wstawić w swoje posty, jeśli uważacie, że są skończone lub możecie je podjąć także w docu (w tym wypadku wstawcie je proszę przed wątek Laveny i lwicy, żeby zachować porządek chronologiczny).

Joresk (wątek Jahsi)

Cytat:
– Wasze miasto jest prawdziwym dziełem sztuki. Ile dusz je zamieszkuje?
– Parę dziesiątek tysięcy - odparł Jahsi z uśmiechem. – Zapewne. To dzieło moich przodków - dodał z nieskrywaną dumą.
Lavena (reakcje na rzuty na Make an Impression, odpowiednio dla Jahsi i Nketiah)

Cytat:
Podczas przeprawy przez dżunglę, Jahsi skinął głową na medyczne zabiegi Laveny. Magiczne płomienie czarownicy zyskały skinienie uznania wojownika, który z zadziwieniem obserwował, jak palce Laveny tkają magiczny ogień.

– Powinnaś była być z nami wtedy, kiedy zaatakowai nas - rzekł Jahsi, pod wrażeniem magii półelfki. – Dzięki ci! Renali opowiadała mi o waszym męstwie podczas przeprawy przez wrota. Ufam Renali, jak własnej siostrze i choć z początku nie byłem pewien, czy osądziła właściwie, to teraz wiem - kulawo zakończył elficki wojownik.
Cytat:
— Jam jest Lavena Da'naei z Taldoru, hrabina cassomirska, kasztelanka isgerskiej Cytadeli Da'naei. Najwybitniejsza iluzjonistka, eksploratorka podziemi i specjalistka od zabezpieczeń w Avistanie. Jedna z piątki najlepszych czaromiotów w Golarionie — zadeklamowała z pełną pompą, przyjmując dumną pozę.

Po długim przedstawieniu Laveny, Nketiah skłoniła głowę z uśmiechem w jej stronę i… Było to wszystko. Uwaga elfki natychmiast powędrowała do pozostałych podróżników.
Katerina (wątek Renali)


Cytat:
— Moja droga — zagaiła lekkim tonem — rzeknij mi, czy w tym mieście znajdę może jakichś twoich współplemieńców bądź innych anadi? Byłabym rada zapoznać się z nimi. Najchętniej z takim, który urodą przypomina mężnego Strabo.

Renali milczała przez chwilę, patrząc badawczo na Katerinę.

– Cóż, zapewne znalazłoby by się paru - odparła ostrożnie. – Uroda to wszak rzecz względna, wszakże stonoga i niedźwiedź są atrakcyjne dla przedstawicieli ich gatunku. Mogłabym przedstawić cię paru moim przyjaciołom z Akrivel. Itiichka jest w Akrivel, Akeikva mieszka w swoim legowisku na północ od Akrivel.
Kerm: dokonanie napraw poszło bez problemu, możesz wstawić ten kawałek do swojego posta. Drobne naprawy ubrania, jedzenie i inne takie przysługi są zapewniane przez elfy za darmo. W momencie sceny Laveny/Kat, sprawy już są ogarnięte.

Kerm, Sindarin: sceny Laveny i Kat (jeśli ta faktycznie wybierze rozmowę z łowczym) dzieją się obok kwater i możecie do nich dołączyć - łowczy jest obok waszego miejsca odpoczynku. Jeśli jednak wchodzicie do której, to w tej pozostaniecie przez pewien czas Opisuję na docu moment, kiedy Khair wraca, a Joresk jest nadal w kwaterach. Nie deklarowaliście w swoich postach, co robicie podczas sceny z Laveną i Kat, więc wrzucam was do tej lokacji na ten moment.

Aro: wrzuciłem Twój ostatni wątek do doca, ponieważ spodziewam się, że będziesz chciał pociągnąć go dalej.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 20-08-2023 o 05:48.
Santorine jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem