Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 09:48   #15
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Judeau Zobacz post
Tak mi się przypomniało... Lornetka, jakieś walkie talkie do kontaktu na nieco dalsze odległości, jakbyśmy musieli się rozdzielić, może jakiś generator na baterie słoneczne, w razie konieczności odpalenia starego komputera, albo czegoś, heh...
I w zastępstwo Pipboya, poprosiłbym jakiś notes elektroniczny i mały aparat fotograficzny do fotografii naukowej
Macie Lornetkę, nie macie komunikacji, generatora też nie macie. Zastępstow dla pipboya? No dobra. Ale jeszcze trochę i będę wam musiał muła dorzucić. Kto to będzie nosił?

Smutny jestem. Bo z wszystkich uczestników sesji jestem najmniej uzdolniony literacko. Zawsze byłem RPGowcem, który ma świetne pomysły, ale kiepsko włada słowem. Ale jeszcze wam pokarzę. Rozkręcę się. Motywację, żeby wam dorównać już mam.

EDIT: Postanowiłem pisać na bieżąco ile jest eastereggs nierozwiązanych w danym momencie na sesji. No więc na tę chwilę jest 1. Kto pierwszy zgadnie? I jaką proponujecie nagrodę za poprawne odpowiedzi?

EDIT: Czym są EaterEggs? http://www.fallout3.phx.pl/ie_rozrywka_eastereggs.htm
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 24-09-2007 o 10:13.
nonickname jest offline