Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2023, 07:05   #5
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
Co do Szczęścia (Luck) zrobimy tak: masz na całą sesję od jej początku aż do końca 6 przerzutów. Nawet jeśli postać będzie gdzieś odpoczywać, nie odzyska zużytych przerzutów.


Co do rzucania to będę Tobie pisał jakie rzuty planuję i jakie są ich wyniki. (załączyłem kostnicę forumową w sesji ale można tam rzucać tylko w postach sesyjnych, więc część rzutów chyba będę musiał zrobić samemu w roll20). Jeśli będziesz chciał, będziesz mógł wykorzystywać te przerzuty. Jeden przerzut składa się z dwóch dodatkowych rzutów i wybiera się najlepszy z trzech wyników. Przerzucać możesz dowolny rzut w sesji.



Daj mi też znać czy rezygnujesz z bogactwa dla posiadania obu dłoni (tyle że jak sprawdziłem wtedy nie starczy postaci pieniędzy na dwa topory „Fine” czyli trudniejsze do zniszczenia i zadające większe obrażenia i Fine mail jako pancerz dający lepszą ochronę). Według mnie lepiej na tym wyjdziesz jeśli to zostawisz jak jest. SPOILER: Jakość broni i zbroi może mieć niedługo znaczenie
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.

Ostatnio edytowane przez Prince_Iktorn : 24-08-2023 o 07:08.
Prince_Iktorn jest offline