Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2023, 21:07   #7
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Hym... pomysł sesji bardzo mnie zainteresował. Nie wiem czy dobrze to odczytuje. Rozumiem, że to będzie sesja taka strategiczno-polityczna? Ogólnie gram w takie typowe strategie PBF, gdzie prowadzi się własne państwa i całymi nimi zarządza od a do z mając własnych dowódców, królów i gospodarki itp. (Jakby ktoś był zaintwreoswny to kontakt na pw, właśnie jesteśmy na 7 turze, więc nie tak daleko). Także tutaj też wydaje mi się, że bym sobie poradził.

Ja bym chyba celował w państwo indywidualne księstwo. Tak widzę też, że wszystkie podręczniki jakie podrzuciłeś są płatne i w większości po angielsku. Czy język będzie przeszkodą do tej sesji? Oraz nieznajomość tych setingow?

W jakich realiach gramy, jakbyś mógł przyporządkować to do jakiś czasów historycznych?
 
Elenorsar jest offline