Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2023, 15:46   #161
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Docinek może i w Twoich odpowiedziach nie było (to, że "git gud, filthy casual" nie było zamierzone jako docinka, a raczej zobrazowanie jak odbieram Twoje teksty, to już pominę), ale nadal wmawiasz nam, co my tak właściwie chcemy i budujesz własną narrację. Inaczej tego nie da się nazwać. Wskaż punkt w którym sugerowaliśmy wywalenie resistów/immune'ów, poczekam. Irytującym jest to, że wkładasz nam w usta coś, czego nigdy nie powiedzieliśmy, podobnie jak sugerowanie, że to przez nas zawieszasz/zamykasz sesję, jakbyśmy stawiali Ci ultimatum, gdzie przy obu rozmowach byliśmy za powrotem do gry (bez względu na to, co zrobiłbyś z feedbackiem). No ale okej. ¯\_(ツ)_/¯ Polemika polemiką, ale gdy opiera się na fikołach, przeinaczaniu, nitpickingu i reductio ad absurdum przestaje być polemiką. Nawet teraz uparcie twierdzisz, że każemy Ci wyrzucać resisty/immune'y na ogień, bo w drużynie jest piromantka. Dlatego rozmowa dla mnie jest bezsensowna i wolałem wrócić do gry.

Może się odniosę szerzej i doedytuję do posta, jak mi zejdzie irytacja. Aczkolwiek wątpię.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem