Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2023, 11:37   #25
Lucky7
 
Lucky7's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucky7 nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Szkoda Ale daj może jeszcze dzień czy dwa - Arsinoe i Kaworu pracowali nad kartami.
Ale dałem CAŁE dwa tygodnie na napisanie KP. Naprawdę można było w tym czasie stworzyć fajną postać

Cytat:
Napisał Shartan Zobacz post
Lucky7, a nie rozważałeś może by puścić jeszcze raz tą rekrutacje, ale tym razem na mechanice 5 edycji DnD? Rekrutacje do dnd 5 zawsze do tej pory cieszyły się większym zainteresowaniem niż rekrutacje do Pathindera niezależnie czy do pierwszej czy drugiej edycji.

A jak zraziłeś się do tej przygody, to może spróbuj odpalić Córy Gniewu na mechanice dnd 5 z tego co pamiętam, to ta przygoda miała tyle samo głosów albo nawet więcej niż Dom na ulicy Kruczej.
Może tym razem spróbuję z Córami Gniewu na mechanice 5ed. Mam wrażenie, że zbyt ciężki klimat tej rekrutacji mógł zniechęcić potencjalnych chętnych. Córy Gniewu są bardziej heroic.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Wielka szkoda Kolejna klimatyczna sesja do kosza. Czas chyba na serio rozważyć emeryturę od pbf. Szczególnie że to jedyne aktywne polskie forum w tej kategorii.
Też żałuję, ale nic się nie poradzi. Co do emerytury, to może jeszcze to przemyśl? Niebawem pewnie odpalę rekrutkę do typowego heroic fantasy, więc może się zastanowisz nad udziałem? Choć wiem jakie masz podejście do 5e
 
__________________
Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą?
Lucky7 jest offline