Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2023, 20:27   #28
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lucky7 Zobacz post
Ale dałem CAŁE dwa tygodnie na napisanie KP. Naprawdę można było w tym czasie stworzyć fajną postać
Dla zabieganych osób to wcale nie jest tak dużo czasu, szczególnie, że poziom był szósty z możliwością awansu, a to zawsze powoduje zwiększenie czasu.

Cytat:
Napisał Lucky7 Zobacz post
Może tym razem spróbuję z Córami Gniewu na mechanice 5ed. Mam wrażenie, że zbyt ciężki klimat tej rekrutacji mógł zniechęcić potencjalnych chętnych. Córy Gniewu są bardziej heroic.
Ja za długo główkowałem nad postacią. Z racji obostrzeń w kwestii sfer, trudno mi było znaleźć odpowiednią postać. Okultysta jest zbyt ograniczający jak dla mnie, a psychic detective już był

Niemniej, jeśli poczekasz do jutra, to przygotuję Ci czwartą postać do kolekcji.
 

Ostatnio edytowane przez psionik : 11-09-2023 o 20:29.
psionik jest offline