Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2023, 06:59   #42
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Trochę mnie wciągnęły macki życia w odchłań lastinnowego niebytu, ale się już wyplątałęm.

Tak trochę mam problem z postem, bo targają mną wątpliwości. Nie wiem, czy Kacper dobrze poznaje ludzi po zapachu, ale ten dziwny szalik na szyi osoby w jego pokoju wzbudza we mnie czujność. Chodzi o to, że mam okropną wizję, że pani K.Anna robi sobie jaja i napuściła na młodziaka niewyżytą seksualnie matkę Kornelii

A na serio - pewnie co bym nie napisał, to finałem romansu będzie łomot od wkurzonego ojca przyłapującego na gorącym uczynku figlującą parę...

Idę zatem z podniesioną przyłbicą w kierunku +18, niech się dzieje wola nieba, z MG zawsze się zgadzać trzeba
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem