Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 18:37   #91
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No to to, czego nie chciałem wbijać do posta, czyli deklaracja działań bojowych.
- Jeżeli stwory nie atakują, nie robie nic.
- Jeżeli ten przed którym stoję < bo staram się mieć przed sobą jedną bestię> atakuje mnie łapą (szponem) to łapię tę łapę, jednocześnie odskakując i wyprowadzam kopnięcie w kolano <mam nadzieję, że złamię>. Wtedy wykręcam rękę która wcześniej złamałem. Na koniec wyprowadzam kopnięcie w głowę.
- jeżeli atakuje głową (pyskiem, kłami czy co on tam ma), wykonuje delikatny odskok, łapie go za potylicę, i podskakuje, żeby kolanem rozłupać mu szczękę. Jeżeli po tym będzie jeszcze stał, to kucam i wykonuje obrót z wyciągnięta nogą, żeby go podciąć.
(w obu wypadkach priorytetem jest uniknięcie jakiegokolwiek ciosu, a najlepiej wykorzystanie ciosu przeciwnika do własnych celów)
- Jeżeli uda mu się mnie trafić, to staram sie wyprowadzić kontrę. (priorytetem wtedy jest powalenie, bądź połamanie kończyn dolnych)

Mam nadzieję, że ktoś zajmie się wtedy innymi stworami ( są dwa czy więcej, bo nie pamiętam??) Bo mój mnich nie zwraca na nie najmniejszej uwagi ma swój jeden cel. Dopiero jak go pokona (zabije, ogłuszy) to pomoże z innymi.

o ile przeżyje
 
Mi Raaz jest offline