Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 19:01   #125
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
-No dobrze, skoro Tom nie chce nas zaprosić do siebie to proponuje iść do karczmy.
-Toć karczmę proponowałem dawno - burknął pod nosem Berthold, który dalej nie najlepiej wyglądał. Jednakże na dźwięk bulgotu piwa w bukłaku Edgara aż zapiszczało mu w uszach - spojrzał na bukłak z zazdrością - "Jaka szkoda, że mój trunek się skończył" - zerknął na swój pusty zbiorniczek na wspaniały alkoholowy trunek jakim było marienburdzkie wino.
-Chodźmy, czym prędzej.. zgłodniałem - dodał jeszcze Bert bardzo powoli jakby zastanawiając się nad każdym wypowiedzianym słowem. Po czym podszedł bliżej Edgara i szepnął mu na ucho:
-Czy mogę trochę? - wskazał jednocześnie palcem na bukłak z piwem, który tak dzierżył Edgar. Berthold nadal nie wyglądał najlepiej, ale w jego oczach dało się dojrzeć mały błysk, może błysk nadzieji?
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline