Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2023, 22:36   #103
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dałem już zmierzch jako porę dnia, bo popołudnie było jak jeszcze Kristoff i Warmund byli w Waranie. Potem mój BG szedł gadał z kompanami, wybrał się z Eskilem do Ludolfowej, stamtąd do kolejen karczmy, tam ciut wypili, trochę pogadali. No i podróż na ul. Kruczą.
Chronologia:

T 05 - przedpołudnie

- wszyscy są w "Waranie"


T 06 - południe

- Warmund - pod kamienicą von Schwarz
- Kristoff - w ratuszu


T 07 - popołudnie

- Kristoff - "Waran"
- Warmund - pod kamienicą von Schwarz


T 08 - popołudnie

- Kristoff - "Pod rozdwojonym dębem"
- Warmund - pod kamienicą von Schwarz


- Więc generalnie jak Kristoff by wracał o zmierzchu to szpoko ale raczej wtedy jest już grubo po rozwaleniu drzwi i nie wiem czy Warmund by tyle czekał. Nie jest wykluczone, że straż by była wcześniej na miejscu zdarzenia niż Kristoff jak miałby być o zmierzchu. Jak mieliby się spotkać to w tej turze i jeszcze popołudniu bez zbędnego zwłóczenia w karczmie czy po drodze ze strony Kristoffa.

- Po części też dlatego chciałbym już załatwić tą sprawę z kamienicą tak czy inaczej bo jak widać już którąś turę się to ciągnie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem