Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2023, 10:07   #105
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
no Warmund pod tą kamienicą cały dzień widocznie spędził
popołudnie już właśnie dwie tury trwało, także nie chciałem jeszcze jednego przedłużenia. Jak jest inaczej, to chyba wszystkie te trzy miejscówki (czyli dwie tawerny i kamienica) są bardzo blisko siebie...
- Myślę, że są w "odpowiedniej" odległości

- A metagrowo to specyfiką RPG-owej piaskownicy i rozdzielania się BG gdy łążą każdy w innej części mapy i robią różne rzeczy jakie zajmują różną ilość czasu jest to, że nie ma za bardzo co robić zoom na to co ile komu zajęło. Bo właśnie wychodzi tak jak obecnie.

- I tu niezbyt się da coś zrobić. Bo jakby liczyć czas wedle Warmunda to właściwie od 3 tur Kristoff by spędzał czas na tej akcji wędrówki do ratusza i w ratuszu. A jak liczyc czas wedle Kristoffa to Warmund powinien być mieć już dawno rozwiązane sprawę z kamienicą i pewnie zajmować się czym innym. I dlatego z tego najczęściej wychodzi taki kompromis coś pomiędzy takimi scenkami. I to nie tylko w tej sesji ale w innych też.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem