Wątek: WFRP 1 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2023, 13:10   #1
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
WFRP 1 edycja

Nie chce nikt Warhammera dla mnie poprowadzić, to może ja to zrobię? 1 edycja, bo ja stary jestem Zaproponować co nieco chciałem i popytać, czy ktoś jest czymś zainteresowany. Z góry zastrzegam, że rekrutacji może nie być w ogóle, a głosowanie nie będzie dla mnie wiążące

1. Fear the Worst
1 edycję WFRP najpierw wydawało GW, potem Flame Publications, a na koniec Hogshead Publishing. Ci ostatni, zanim efektywnie zabili 1 edycję, przygotowali m. in. taką mini-kampanię (w zasadzie dłuższy scenariusz, krótszy od Liczmistrza nawet). Nie zdążyli jej wydać, ale zagrać w to można. Dla początkujących postaci.

2. The Dying of the Light
Oficjalna kampania w rejonie Marienburga dla raczej zaawansowanych postaci. W Polsce wydana nie była, więc mniej znana. Świat i okolice po raz kolejny trzeba uratować.

3. Kamienie Zagłady
Pierwotnie napisana pod AD&D, mało skomplikowany hack&slash. Od jaskini do wieży, potem do grobowca, krasnoludzkiej twierdzy i Sigmar jeden wie gdzie jeszcze. 5 tomów radosnego naparzania wrogów i wpadania w pułapki. Ktoś to nawet zaczął na forum, ale chyba padła sesja szybko.

Z góry dziękuję za głosy i wypowiedzi!
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.

Ostatnio edytowane przez Phil : 22-09-2023 o 13:13.
Phil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem