Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2023, 19:37   #106
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 09 - 2527.01.28 bkt; zmierzch

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu to jest do końca pt 09.29 czyli jest 7 dóby na zmajstrowanie posta :> Jak ktoś da w sb do południa to też będzie ok.


Stan postaci:

Warmund Kruger 12/12 ŻYW; R 6; s.zdrowy (0)
Kristof Grummiohr 13/13 ŻYW; R 2; s.zdrowy (0)


PD

Warmund 10 PD za szybki post

Warund 5 PD za scenkę z Sigrun

Kristoff 10 PD za szybki post

Kristoff 5 PD za scenkę z Eskilem w "Dębie"

Kristoff 10 PD za scenkę z Warmundem pod kamienicą von Schwarz



razem:

Warmund 135 + 15 = 160 PD
Kristof 160 + 25 = 185 PD



PZ


Warmund 92 PZ
Kristof 147 PZ


---




- Oki, to w tej turze minęła odpowiednia ilość czasu. Dzień się skończył, zmierzch przeszedł w noc ale pora jest wczesnego, zimowego wieczoru. Do tego ulewa przeszła w mżawkę ale dalej pada.


- Na zewnątrz zrobiło się ciemno jak w nocy. Więc jak coś nie jest oświetlone no to jest ciemno jak w nocy. Obrazek macie dla złapania klimatu a niekoniecznie, że tam tak dosłownie jest jak na obrazku.

- Skoro obaj skończyliście akcje swoich postów na przebywaniu na zewnątrz kamienicy no to tu jest początek nowej tury. W końcu widać ok pół tuzina strażników z latarniami jacy idą ulicą w Waszą stronę. Czy do kamienicy czy gdzie indziej to jeszcze nie wiadomo. O ile gdzieś by nie skręcili w bok wcześniej no to powinni przynajmniej minąć kamienicę von Schwarz.

- Na koniec posta straż jest ok kilka domów dalej.


- W tej Turze bym chciałbym wiedzieć:

- jak BG reagują na zjawienie się straży
- ogólnie to chyba czas powoli kończyć ten dzionek


---


- Chyba tyle ode mnie na tą Turę. Jbc to piszcie i pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem