Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2023, 20:29   #40
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Koniec kolejki 8.

Termin kolejki 2023-09-27 środa, godzina 22:20.
Nie starczyło mi czasu, aby dziś doszlifować post, a nie chciałem was przetrzymywać. Mapka poglądowa póki co nie zawiera szczegółów nowego pomieszczenia, nie naniosłem tam również postaci NPCów - dopracuję w ciągu najbliższych dni. Na rysunku pomieszczenia nie widać też leżącego ciała, ale ono tam jest.
Snar i Przykurcz mogą działać dowolnie (posiadają amulety chroniące przed strachem).
Tratex może działać, ale jak wychynie zza lustra, to strach go sparaliżuje.
Yb i Tfardy boją się stwora. Zgodnie z zasadami, nie możecie się poruszać ani walczyć, ani podejmować żadnych działań. Zaatakowani będziecie mogli parować ciosy. Jako MG zezwalam na mówienie i rozglądanie się. Taki stan utrzyma się, dopóki zagrożenie nie zniknie wam z oczu lub dopóki nie przełamiecie strachu (test co rundę). Jeżeli dostanę odpisy działania Snara i Przykurcza to od razu przeprowadzę kolejną rundę (kolejny test strachu), aby przyspieszyć moment wyjścia z paraliżu i byście mogli zacząć coś robić.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 18-10-2023 o 18:43.
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem