Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2023, 08:27   #23
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Artificer ma dwie niezależne rzeczy:

Znane Infuzje (coś jak znane czary) i infused items (wstrzyknięte przedmioty? polski trudna być). Infused items, to te które możesz mieć w danym momencie aktywne.

Warlock wychodzi na tym dużo lepiej niż Artificer (bo 8 inwokacji to więcej niż 6 aktywnych infuzji), ale to jednak inne klasy i nie powinno się ich porównywać zbytnio. Każda ma swoje plusy i minusy.

Na 20 poziomie znasz 12 infuzji, ale możesz mieć aktywnych tylko 6. Aktywne infuzje można zmieniać co długi odpoczynek (wybierając z puli znanych)

Niektóre infuzje wymagają przypisania przedmiotu (Attune). Pamiętaj, że normalna postać może mieć tylko 3 przypisane przedmioty.

Artificer na poziomie 10 może mieć 4 przypisane przedmioty.
Na 14 poziomie 5 przedmiotów, a na 20 poziomie 6 przedmiotów.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline