Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2023, 19:21   #27
Arsinoe
 
Arsinoe's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłość
Wired, jak pisałem na PW, trochę sobie po forum pochodziłem i widzę, że jesteś power gamerem, a po drugie zawsze próbujesz uskuteczniać jakieś dziwne dyskusje w tematach z rekrutacjami i wciągać nieświadomych ludzi w swój świat.

To nie jest miejsce, by cokolwiek interpretować, czy dyskutować, która klasa jest lepsza, a która najsłabsza. Tutaj zgłaszasz się do sesji ze swoją postacią a te wszystkie dywagacje w czym może być dobra, w czym zła itd. zachowaj dla siebie. Wierz mi, takie rzeczy działają tylko na niekorzyść.

D&D to od zawsze gra drużynowa, gdzie każda z postaci coś wnosi. Nie cierpię, jak wnosi tylko dopakowane cyferki i nic więcej. Nawet w lochotłuku. Bo można inaczej, jak się nie jest tylko zapatrzonym w mechanikę.

Dlatego u mnie nie zagrasz.
 
__________________
Cruelest dream? Reality...
Arsinoe jest offline