Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2023, 08:25   #1
Arsinoe
 
Arsinoe's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłość
Komentarze do [D&D 5e] Serce Wieży Nocnego Kła


Witam serdecznie w naszym lochotłuku!

Garść zasad:
  • piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, poprawną polszczyzną.
  • dialogi od myślnika i kursywą. Myśli postaci w stylu angielskim (cudzysłów + kursywa)
  • mechanika po obu stronach, do walk zostanie Wam podesłany doc, gdzie będziemy toczyć boje z tym, co stanie Wam na drodze,
  • na odpis macie 2 dni, ja 1. W przypadku walk codzienna obecność na docu obowiązkowa. Jeśli ktoś nie odpisze w podanym przeze mnie terminie, podejmuję za jego postać nieinwazyjną decyzję.
  • długość posta na k3 zdania lub avatara jak kto woli. Możecie dialogować w postach pisząc nawet po jednym zdaniu. Jak ktoś chce pisać więcej, to nie bronię, ale to nie jest sesja, gdzie się filozofuje Oczywiście post powinien kończyć się zrozumiałą dla mnie deklaracją, co postać chce robić.
  • posty proszę z opcją [ JUSTUJ ] [ INDENT ] - [ /INDENT ] [/JUSTUJ ].
  • co do światotworzenia, to nie obowiązuje tutaj. Jaki jest koń, każdy będzie widział po moim odpisie, o ew. niuanse można popytać w komentarzach.
  • wszelkie problemy (jeśli jakieś wynikną), rozwiązujemy jak cywilizowani ludzie. Jeśli ktoś będzie psuł atmosferę, pożegna się z grą.
  • kolejny poziom dostaniecie, gdy dotrzecie do tzw. checkpointa.

I tyle. Jak coś wyniknie, to będę dopisywać. Teraz można się już witać, pozdrawiać czy co tam chcecie.

Pierwszy post pojawi się za jakiś czas, a na pewno dzisiaj

.doc do walki
 
__________________
Cruelest dream? Reality...

Ostatnio edytowane przez Arsinoe : 02-10-2023 o 07:59.
Arsinoe jest offline