Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2023, 12:10   #14
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie sugerujcie się długim opisem. Ja i Vall mamy długą historię i on swoje już przeżył.

Inne posty będą już znacząco krótsze.

W spoilerach wrzuciłem kwestie, które dla niektórych są oczywiste. Ale tylko dla niektórych. Dlatego w spoilerach.

Z czarów po konsultacji z Kermem dokupiłem jeszcze Comprehanded Language i Detect Magic. Za co zdjąłem kasę z puli.

Plan jest następujący: związać się liną (wszystkich musze mieć w zasięgu 60 stóp) i skoczyć.

W drodze na dół rzucę Feather Fall 2x.

Działa minutę i zmienia prędkość opadania na 60 stóp na turę. Minuta to 10 tur, więc w półtorej minuty (kosztem dwóch komórek 1 poziomu czaru) będziemy na dole.

Czar działa na 5 celów, więc osioł może lecieć jak bardzo chce
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline