Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2023, 10:37   #2255
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W 2013 roku komandosi z Drugiej Inkwizycji ścięli głowę Księciowi Camarilii: Annie Bowsley. W tym roku też Camarilla wycofała się z Londynu.

W tej chwili w historii Wampira Maskarady Londyn jest niebezpieczną jałową ziemią, podzieloną miedzy Watażków (Warlords) z różnych klanów. Jedyną wzbudzającą zainteresowanie personą jest Król Cieni. Prawdopodobnie Nosferatu, który skrywa twarz za żelazną maską.

Znajdziecie te informacje szukając w wiki informacji o Annie Bowsley i o Królu Cieni. Ale prawda jest taka, że tylko my tutaj wiemy jak było naprawdę. Kto konkretnie ściął tę głowę i z jakiego klanu jest Król Cieni

Ostatni post jest po to, żebyście mogli na spokojnie przemyśleć wszystko co się stało. Jeżeli chcecie się pożegnać, to śmiało. Każdy z Was może opisać swoje przemyślenia.

To jest miejsce w którym nasza przygoda się kończy. Nie wiem, czy będę mieć coś jeszcze do dodania. Może jeżeli Wasze odpisy mnie natchną

Śmiało możecie opisać lata 2019-2023. Uznajcie, że wszystko co chcecie Wam się udaje (o ile nie wchodzicie z butami w postaci innych graczy. I Brusilli, bo oni ze Spoonem zasłużyli na życie długo i szczęśliwie ... w lekkim strachu przed Paterem Thomasem )

W trzy lata i tydzień udało nam się przeprowadzić ten scenariusz. Myślę, że zasługujecie na brawa!
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline