Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2023, 11:47   #101
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Nie dopytywałbym już cieni. Im więcej będziemy zwracać na siebie uwagę jakichś bytów, tym większa szansa, że w końcu się nami zainteresuje coś dużego - szeptał Fulgrim, który musiał przyklęknąć przy Sonetii. Przy okazji przyjrzał się też kamieniom.

- A może spróbujmy je upchać w oczodoły tamtej bestii i zobaczymy czy coś się stanie? No bo skoro je ktoś wyciągnął, to po coś. Nie zabrał ich. Czyli musiały być mniej warte niż opłaca się ukraść. Może to jakaś forma klucza, która otworzy zejście na dół? No bo po co zostawialiby to tak blisko?

Paladyn podrapał się po brodzie analizując swoje słowa.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem