Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 22:30   #24
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
No to skoro zostałem wywołany do tablicy to już wyjaśniam. Jake nie oceniał samego triku jako takiego, nawet nie patrzył na ręce. Chodziło tylko i wyłącznie o pomysł na zatuszowanie bliższych relacji. To było żenujące według niego, a nie kunszt wykonania triku. Może mój bohater mieć intuicję, czy tu też potrzebny test? A może się pomylił w ocenie i potem to wyjdzie w praniu? Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi.
A ogólna sprawa stosunku Jake'a do kobiet została już wyjaśniona przeze mnie. Tu Twoja KP Rudaad koliduje z moją.

Edit
Widze, że Judeau miał podobny punkt widzenia. A co do bolda to też uważam, że to lepiej zostawić na imiona postaci i zapisywać w cudzysłowiu.

Aha, nonickname, skoro podoba Ci się opcja, żeby gracze rozwijali fabułę, to jak ma się sprawa z np. dostrzeganiem elementów w lokacji? Np. podchodze do krzaka i to ja decyduję, że widzę na nim owoc, który próbuję i jest kwaśny, czy czekam co Ty napiszesz, że widzę? Albo, że zerwała się burza piaskowa, czy jeszcze coś innego? Ogólnie, chodzi o zakres swobody.
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 24-09-2007 o 22:36.
Astaroth jest offline