Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2023, 21:03   #130
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dałem Sigurn całą sakiewkę by posmarowała stolarzowi za priorytet więc nie wiem jak to się ma do mojej majętności i czy jedna sakiewka starczy, czy może trzeba będzie pójść do domu i wyjąć ze szkatułki? Ale tak, spokojnie biorę koszty na siebie. Myślę, że na spokojnie wybiorę te z WYT 4, byle jutro już nowe drzwi wstawił, najdalej później popołudniem, no chyba że MG ocenia że z moją rangą i dochodami Warmund może sobie pozwolić na WYT 5 drzwi
- To, że ktoś komuś dał jakąś sakiewkę to mnie nic nie mówi ile tam było PZ. Zakładam, że BG nie noszą ze sobą wszystkich swoich PZ w jednej sakiewce bo to mało rozsądne by było. Ale jak ktoś ma taką finezję to prosze bardzo. Więc to pytanie raczej do Ciebie ile tam było PZ w sakiewce. I ogólnie ile tego ma Warmund przy sobie.

- Ogólnie zaś PZ podaję pod HP-kami. I na ta chwilę całościowo Warmund ma 92 PZ. Czyli max starczy mu na solo na średnie drzwi (60 PZ), trochę mu brakuje do solidnych drzwi (100 PZ).

- Wypłaty za Rangi są 1-go każdego m-ca. Chyba, że BG jest w nienormalnych okolicznościach (w lochu, na statku, w dziczy gdzie nie ma możliwości pobrać swoich standardowych zasobów).

- No chyba, że ktoś sobie zdobędzie indywidualnie PZ za questy czy inne takie działania jakie mogą przynieść jakiś dochód w PZ.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem