Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2023, 09:23   #1
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
[5e]Zstąpienie do Avernusa

Oto kilka spraw które jak sądzę warto poruszyć na wstępie.

Pierwszą ważną rzeczą jest deklaracja moja jako Mistrza Podziemi.

Jestem tu dla was i z całego serca kibicuję wam abyście pokonali wszystkie trudności i zyskali chwałę, sławę oraz bogactwo. Zatem jeśli cokolwiek stanie na waszej drodze nie wachajcie się mi o tym pisać. Proszę też aby nikt nie utożsamiał waszego skromnego MP z hordami nieprzyjaciół które czychają na życie waszych postaci, macie pokonać lub przechytrzyć ich, nie mnie. Ja ich tylko kontroluję, ale jak już pisałem jestem po waszej stronie, i mam popcorn.

Pamiętajcie też zawsze, że nikt z was nie gra tutaj sesji solo, macie towarzyszy którzy chętnie wam pomogą zmierzyć się z wyzwaniami jakie stawia przygoda. Cóż, tak własciwie macie tylko siebie... i mnie, ale ja was wspieram tylko duchowo.

Teraz kwestia pisania. Postaram się odpisywać w ciągu 3 dni. Wam myślę też 3 dni wystarczą, jak ktoś będzie potrzebował dodatkowego dnia to proszę niech napisze w komentarzach, żebyśmy wszyscy wiedzieli i nikt się nie martwił, że ktoś zwiał bez słowa.

Jeśli nie macie pomysłu co można by napisać, bo na przykład już ktoś opisał całą sytuację i właściwie można by opisać to samo z innej perspektywy, to po prostu wrzućcie notkę w komentarzach, że pomijacie post w kolejce. Nic się nie stanie, a czasem lanie wody bez celu może być nurzące, wiem i rozumiem.

Co do długości postów, to piszcie ile musicie, ile wam dusza podpowiada, że chcecie od siebie przelać na wirtualny papier, jeśli to będą trzy zdania to git, jak trzy strony to też git. Ważne żebym tylko miał jasną deklarację nie pozostawiająca wątpliwości co robi wasza postać.

Na razie tyle, może coś jeszcze mi się przypomni później, więc zagladajcie czasem na te dwa pierwsze posty.

Powodzenia!
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 09-10-2023 o 13:44.
Googolplex jest offline