Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 09:47   #27
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Misiaczki,
Tu wasz biedny MG. Nie chcę zmieniać waszych przyzwyczajeń co do bolda. Więc robimy po waszemu. Bolda używamy do imion, a cudzysłów do myśli.

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na fakt, iż pisałem w jednym z pierwszych postów, że jesteście teraz rodziną. Chciałem zaznaczyć fakt, iż macie teraz tylko siebie. Że zabraknie jednego z was i wasze szanse na przeżycie spadają jak liczba budowlańców w Polsce. A tu wyszła jakaś patologiczna rodzinka z x (nie podam liczby) kolesiami, którzy pokazują kto ma więcej testosteronu, adrenaliny i jest najbardziej wredny.
Oczywiście nie mam nic przeciwko. Jeżeli NAPRAWDĘ wam to radochę sprawia. Ja w swojej karierze głównie mistrzowałem, ale jak grałem to stawiałem zawsze na teamwork. Mam nadzieję tylko, że wy - jako userzy się nie pokłócicie.
RPG to ma być zabawa. Jak mnie wkurzycie to wam to naukowo udowodnię cytując "Homo Ludens" Huizinga.
Co do opisów. Trzeba to wyczuć. Jak mi na pustyni zaczniecie opisywać budynki, oazy, a ja będę chciał was trochę pomęczyć to co?

Dlatego mam propozycję. Rzeczy drobne, takie które budują klimat są na tej sesji pożądane przeze mnie jak moja żona.

Opisy które bardziej modyfikują waszą rzeczywistość mogą być nagrodami za odgadywanie eastereggs. Nie odnieśliście się do tej kwestii, a jajeczek będzie naprawdę dużo i szkoda to marnować. A jak wy byście chcieli, żeby było z tymi opisami. Bo moją główną filozofią jest, iż MG jest dla Graczy, a nie odwrotnie.

Co do pozostałych kwestii, to rozwiążcie je sami (chodzi o zgodności KP i postów, rasizm itd).
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline