Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2023, 11:29   #27
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Mój gnom miał wtedy 18 lat, jednak dorosłość osiągają w okolicy 40, więc to pewnie odpowiednik 10 latka by był. Mógłbym go postarzeć o 10 lat, wtedy by to jakoś pasowało.
Natomiast pomysł jest super, złożony jak przystało na intrygę, zawierający w sobie prawie każdy mroczny sekret
18 lat u gnoma to mniej więcej jak 18 u człowieka, taki młody dorosły, one później zakładają rodziny, ale dojrzewają podobnie:
Cytat:
Gnomes mature at the same rate humans do, and most are expected to settle down into an adult life by around age 40. They can live 350 to almost 500 years.
Kurde, zazdroszczę im XD

Proponowałbym te papiery znalezione przez maga zrobić oficjalnie fałszywką - niech się trochę czuje winny morderstwa, a może on to zaplanował? - mój palek na pewno mu to wypomni jak się z czymś w sesji pomyli

Poza tym to zdarzenie odmieniło życie Ragnara i skierowało go ku bogu, więc żalu nie czuje do Was, co nie znaczy że nie zechce odzyskać należnego mu miejsca kiedyś. A może sam bóg lub jego słudzy łowią tak nowych paladynów?

No i to byłoby wątkiem konsekwencji (zemsty lub uznania nas za niewygodnych i może do usunięcia?), wszak 10 lat później bez oficjalnego skazania jakby Ragnar chciał udowodnić swoje prawo do szlachectwa to miałby szanse, a jak nie teraz to za kolejne 10 lat już na pewno, no bo kto wtedy będzie świadczył przeciwko niemu? Zawsze może powiedzieć że przyjął brzemię bękarta bo jako dzieciak był zastraszony a potem służył religii i nie miał czasu na przyziemne spraw. Ma za sobą też 2 innych szlachciców, więc pewnie i ich domy. Kwestia odpowiedniej politycznej woli kilku innych domów by doszło do kolejnego przewrotu, więc ktoś mógłby chcieć się upewnić że tego nigdy nie zrobimy

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Ja mam background Ulicznik (spora część dzieciństwa). Mogę być członkiem/byłym członkiem tych najemników.
Których najemników? Anathem mógł jako ulicznik pomagać Apollo w próbie kradzieży, stąd rola pomocnik z tabelki (ona nie mówi komu miał pomagać, tylko że miał mieć jakiś niebezpośredni zysk z akcji. więc imo pasuje). Wtedy mamy komplet.
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 10-10-2023 o 11:34.
Wired jest offline